Imprezy okolicznościowe Restauracja Wieniawa Leszno

Imprezy okolicznościowe w Wieniawe...

Zapraszamy do zorganizowania wszelkich imprez okolicznościowych w naszej restauracji.

 

Proponujemy tradycyjne dania kuchni polskiej, a także dania kuchni międzynarodowej. Dbamy o to, aby nasza oferta była indywidualnie dostosowana do Państwa oczekiwań. Organizując przyjęcia jesteśmy otwarci na Państwa sugestie oraz podpowiadamy interesujące rozwiązania.

 

Zależy nam, aby mogli Państwo w pełni cieszyć się uroczystością, pozostawiając nam troskę o jej prawidłowy przebieg.

Wypróbuj NAS!

Restauracja Hotelu Wieniawa jest z pewnością jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc w naszym regionie na zorganizowanie przyjęć okolicznościowych w gronie rodziny, przyjaciół, czy partnerów biznesowych.

 

W trosce o to, by wieczór spędzony w naszej restauracji również kulinarnie należał do tych niezapomnianych, chcielibyśmy zaproponować Państwu spotkanie z szefem kuchni Panem Jackiem Nowakiem w celu omówienia szczegółów dotyczących menu.

 

Dodatkowo, aby rozwiać wszelkie Państwa wątpliwości proponujemy wcześniejszą degustację wybranych potraw. Degustacja taka jest odpłatna, lecz w przypadku zaakceptowania oferty suma ta odjęta zostanie od rachunku.

 

Menu restauracji Wieniawa jest niezwykle bogate. Chcąc jednak do minimum skrócić czas oczekiwania Gości podczas przyjęcia proponujemy stworzyć wspólnie. Mini-Kartę Menu - przykładowo 2 zupy, 3 dania główne, 2 desery.

 

Korzyścią będzie zaoferowanie Gościom wyboru między różnymi potrawami i dodatkowo znacznie szybsza reakcja kuchni na Państwa życzenia.

Spotkania biznesowe

Kameralne konferencje, prelekcje i szkolenia odbywają się w klimatyzowanej sali konferencyjnej, wyposażonej we wszystkie potrzebne do pracy profesjonalne narzędzia multimedialne i sztywne łącze internetowe.

 

Hotel Wieniawa jest w stanie zapewnić idealną oprawę dla wszystkich tych wydarzeń Sala konferencyjna, gdzie organizowane są spotkania biznesowe i konferencje, może pomieścić 22 osoby.

 

Dodatkowo proponujemy pełny catering i obsługę kelnerską, by wytężoną pracę można było urozmaicić przerwą na lunch czy kawę w naszej restauracji lub lobby-barze.

Chrzciny

Chrzest Święty to często pierwsza uroczystość Naszego dziecka i Jego najbliższej rodziny.


Restauracja Wieniawa to najlepsze miejsce na uroczystość. Usytuowana w centrum miasta restauracja, znajduje się w pobliżu wszystkich głównych kościołów.


Starannie przygotujemy propozycję biorąc pod uwagę Państwa potrzeby i oczekiwania. Zapewniamy doskonałą kuchnię, miłą i profesjonalną obsługą oraz elegancki wystrój.


Na tą wyjątkową okazję, gustownie udekorujemy stoły kompozycjami ze świeżych kwiatów w wybranej przez Państwa kolorystyce.


Będziemy zaszczyceni, jeśli powierzycie nam Państwo organizację przyjęcia z okazji Chrztu Świętego Waszego dziecka.

Imieniny, urodziny

W ciągu roku jest wiele okazji, jubileuszy i świąt jak: urodziny, imieniny i wiele innych…Imieniny to dzień, w którym solenizant świętuje fakt noszenia swojego, właśnie takiego, a nie innego imienia.

 

Święto to, kojarzone jest również z przyjęciem, które może się odbywać w naszym lokalu. Piękne wnętrza, bogate menu, które mogą Państwo dopasować do swoich potrzeb, oraz profesjonalna obsługa zapewnią, że impreza ta będzie prawdziwym świętem solenizanta.

Komunie

Pierwsza Komunia Święta jest przede wszystkim świętem Naszego dziecka oraz Jego najbliższej rodziny.


Zatroszczymy się o Państwa Gości, gdy przybędą na tak ważną dla Państwa uroczystość. Doradzimy w doborze ilości oraz rodzaju potraw i napojów. Zapewnimy dania zarówno z Naszego menu, jak i dowolne potrawy na Państwa zamówienie. Starannie przygotujemy propozycję biorąc pod uwagę Państwa potrzeby oraz oczekiwania. Zapewniamy doskonałą kuchnię, miłą i profesjonalną obsługę i elegancki wystrój.


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ofertą, jaką przygotowała Nasza Restauracja na Komunię Świętą.

Przyjęcia weselne

Dzień Ślubu i wesela jest finałem naszych marzeń, planów i czasochłonnych przygotowań. Tego dnia nie ma miejsca na błędy - wszystko musi być perfekcyjnie dopracowane, aby Państwo Młodzi mogli cieszyć się swoim świętem.


Naszym Gościom zapewniamy Restaurację na wyłączność (w zależności od liczby osób), starannie dobrane menu, które na ich życzenie ustalamy indywidualnie.


Organizując wesele w Restauracji Wieniawa, możecie Państwo liczyć na Naszą pomoc i wsparcie - służymy fachowym doradztwem i profesjonalną obsługą.


Istnieje również możliwość degustacji menu weselnego - szczegóły ustalamy indywidualnie.

 

UROCZYSTY OBIAD PO ZAŚLUBINACH

 

Wykwintny, elegancki obiad po Ślubie to propozycja dla Młodych Par, które chcą uczcić ten wyjątkowy dzień w kameralnym gronie najbliższej rodziny i przyjaciół.


Oferujemy wyśmienite jedzenie, dobór doskonałych win, profesjonalny serwis i wyjątkową atmosferę, które podkreślą podniosły i niezapomniany charakter uroczystości.

Wypróbuj NAS!

Wypróbuj NAS!

Restauracja Hotelu Wieniawa jest

z pewnością jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc w naszym regionie na zorganizowanie przyjęć okolicznościowych

w gronie rodziny, przyjaciół, czy partnerów biznesowych.

Przyjęcia weselne

Przyjęcia weselne

Na przestrzeni lat organizacja przyjęć weselnych ulega licznym modyfikcjom.

 

Odbywają się one w dużych salach weselnych ale także występują w postaci małych przyjęć dla najbliższych, po których młodzi od razu udają się w podróż poślubną.

Komunie

Komunie

Komunia święta to duże przeżycie nie tylko dla dziecka, ale także dla rodziców. Muszą oni zadbać o wiele rzeczy: odpowiedni strój dziecka, dodatki, powiadomienie bliskich itd. Jednym z wyzwań jest także zorganizowanie rodzinnej imprezy.

Chrzciny

Chrzciny

Organizacja chrzcin nowonarodzonego maleństwa, to nie lada wydarzenie w życiu całej rodziny. Jego organizacja może przerażać świeżo upieczonych rodziców.

Imieniny, urodziny

Imieniny, urodziny

W ciągu roku jest wiele okazji, jubileuszy

i świąt jak: urodziny, imieniny i wiele innych… Imieniny to dzień, w którym solenizant świętuje fakt noszenia swojego, właśnie takiego, a nie innego imienia.

Spotkania biznesowe

Spotkania biznesowe

Kameralne konferencje, prelekcje i szkolenia odbywają się w klimatyzowanej sali konferencyjnej, wyposażonej we wszystkie potrzebne do pracy profesjonalne narzędzia multimedialne i sztywne łącze internetowe .

Szef Kuchni Restauracji Wieniawa Jacek Nowak

Nasza oferta przygotowana jest dla szerokiej gamy gości oraz dopasowana cenowo dla osób poszukujących wyszukanych pozycji oraz lubujących się w standardach.

 

Formy, styl, charakter uroczystości to rzeczy, o których możemy wspólnie porozmawiać na umówionych wcześniej spotkaniach, możemy również zorganizować przed takową imprezą degustacje, gdzie we wspólnym gronie ocenimy i przedyskutujemy wybrane propozycje.

 

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie Gości oraz pomocni w udzielaniu porad osobom niezdecydowanym i niezorientowanym w tematach gastronomicznych. Zachęcamy Państwa do zapoznanie się z nasza ofertą i co najważniejsze do odwiedzenie naszych gościnnych progów.

 

Szef Kuchni Restauracji Wieniawa Jacek Nowak
Szef Gastronomii Kinga Dudziak-Klapka

Nasza restauracja to idealne miejsce na kolację w gronie rodziny, przyjaciół lub partnerów biznesowych. By spełnić wszelkie Państwa oczekiwania proponujemy kompleksową organizację imprez okolicznościowych (wesele, komunie, chrzciny, urodziny).

 

Gwarantujemy wyśmienite potrawy, indywidualnie dopasowane do Państwa upodobań kulinarnych i możliwości finansowych, dekorację sali oraz profesjonalną i sprawną obsługę. Restauracja Wieniawa będzie zaszczycona możliwością ugoszczenia Państwa w swoich murach.

 

Nasza elastyczność i otwartość na różne pomysły, sprawią, że długo nie zapomną Państwo o wizycie w Wieniawie.

Szef Gastronomii Kinga Dudziak-Klapka
Hotel Manager Jędrzej Quoos

Staramy się dołożyć wszelkich starań aby pobyt w naszych zabytkowych murach dostarczył samych wspaniałych chwil bez względu, w którym miejscu naszej „starej kamienicy” Państwo się znajdą. Restauracja Hotelu Wieniawa to iście magiczne miejsce, gdzie warto zorganizować przyjęcie na każdą okazję.

 

Dopełnieniem kompozycji Szefa Kuchni jest bogata oferta win. Po udanym przyjęciu weselnym do białego rana na parę młodą czeka specjalnie przygotowany apartament Ekskluzywny i stylowy wystrój hotelu oraz z pietyzmem dobrane elementy wyposażenia wnętrz pozwalają na pełną harmonię nowoczesnego luksusu z klasyką w kameralnej atmosferze.

 

Pub oraz sala konferencyjna to odpowiednie miejsce na organizację spotkań firmowych, konferencji oraz seminariów biznesowych.

Hotel Manager Jędrzej Quoos
Kontakt

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

 

Hotel Restauracja Wieniawa Restauracja Wieniawa telefontel. 65 528 50 50 Restauracja Wieniawa mailhotel@wieniawa.pl   
Hotel Wieniawa Leszno
Hotel Wieniawa Leszno
Hotel Wieniawa Leszno
Hotel Wieniawa Leszno

Hotel / Restauracja Wieniawa Leszno

Restauracja / Hotel Wieniawa

Noclegi Leszno

© Wszelkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: Pro Estate Solution