Opinie gości

Wieniawa - Alina i Roman Rękosiowie

W ubiegłym miesiącu świętowaliśmy w restauracji "Wieniawa" 40 rocznicę naszego ślubu. Przyjęcie zorganizowano perfekcyjnie.

 

Było wszystko, czego oczekiwaliśmy - piękna oprawa, bardzo dobre jedzenie i miła obsługa. Szczególne uznanie kierujemy do menadżera hotelu - Pana Jędrzeja - za bardzo dobry kontakt i całościowe przygotowanie uroczystości.

 

Dziękujemy całemu Zespołowi za wszystkie starania i profesjonalizm.

Alina i Roman Rękosiowie
Wieniawa - Maria G.

Wieniawa to jedno z moich miejsc magicznych. Tu zapraszał mnie mój mąż na kolacje, kiedy jeszcze byliśmy narzeczeństwem. Wybór restauracji na miejsce naszego ślubnego przyjęcia był naturalny. Wiedzieliśmy, że zarówno kuchnia jak i poziom obsługi zachwyci naszych najbliższych i przyjaciół. Lubimy tu wpadać na małe przekąski i romantyczne wieczory.

Maria G.
Wieniawa - Dziękujemy Magda i Piotr

Restauracji Wieniawa powierzyliśmy organizację naszego ślubu. W tym najważniejszym dla nas dniu, pełnym emocji, ale też i stresu, jednego mogliśmy być pewni - przyjęcie będzie wyjątkowe.

 

Decyzję o wyborze Restauracji Wieniawa podjęliśmy od razu po przekroczeniu progu sali weselnej. Nie mieliśmy szans na zmianę zdania gdy spróbowaliśmy rozpływających się w ustach przysmaków Pana Jacka - Szefa Kuchni. Wszystkimi kwestiami techniczno-organizacyjnymi zajęła się dzielna Pani Kinga - Szefowa Gastronomii. Przy tak nieocenionym wsparciu nam pozostało tylko cieszyć się tym Wyjątkowym Dniem i obserwować radość naszych gości.

Dziękujemy Magda i Piotr
Wieniawa - Donata M.

W maju 2014r. korzystałam z usług Restauracji "Wieniawa" w formie cateringu na przyjęcie komunijne mojego syna. Ponieważ korzystałam po raz pierwszy z tego rodzaju usługi, byłam pełna obaw, jaki będzie jej efekt. Muszę powiedzieć, że WSZYSTKO zostało spełnione, a jestem osobą wymagającą...

 

Spotkałam się z miłą, życzliwą i kulturalną obsługą (zwłaszcza ze strony pani Kingi Dudziak). Na każde pytanie dostałam rzetelną i kompetentną odpowiedź, nic nie stanowiło problemu - nawet wypożyczenie obrusów! Jeśli powiem, że jedzenie było smaczne, to nie odda to jego smaku - po prostu było pyszne i co ważne - obiad był gorący! Podanie było eleganckie. Szczególnie zapamiętałam bulion z młodymi warzywami, sakiewki z polędwiczek z grzybami, surówkę z białej kapusty.

 

Moi goście byli zachwyceni i dopytywali, która restauracja przygotowywała potrawy. Gorąco wszystkim polecam współpracę z "Wieniawą" - jest ona na najwyższym poziomie, a samej Obsłudze i Właścicielom dziękuję.

Donata M.
Imprezy okolicznościowe Leszno
Hotel Wieniawa Leszno
Hotel Wieniawa Leszno
Hotel Wieniawa Leszno
Hotel Wieniawa Leszno
Rezerwacja pokoi hotelowych

Hotel / Restauracja Wieniawa Leszno

Restauracja / Hotel Wieniawa

Noclegi Leszno

© Wszelkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: Pro Estate Solution